KOMUNALINIŲ ĮMONIŲ KOMBINATAS, UAB

Визит-карта Виртуелна визит
KOMUNALINIŲ ĮMONIŲ KOMBINATAS, UAB

KOMUNALINIŲ ĮMONIŲ KOMBINATAS, UAB

Градежна опрема, Енергија и природни ресурси, Заштита на животната средина, Комунални услуги, комунални, Машини, опрема +3

Gedimino g. 24 , 3 a.
LT-21118, Trakai, Литванија
+370 52855 395
 
Сподели повикувајќи картичка:

Отпечаток

Компанијата код: 181212948
Код ддв: 812129412
Сс осигурител код: 115184
Линк до визит-карта

Време

I-IV 8:00-17:00
V 8:00-16:00

Гранки

KOMUNALINIŲ ĮMONIŲ KOMBINATAS, UAB Lazdijų padalinys
Gėlyno g. 19, LT-67129
Lazdijai, Литванија
rodyklė
KOMUNALINIŲ ĮMONIŲ KOMBINATAS, UAB Varėnos padalinys
Vasario 16-Osios g. 7, LT-65191
Varėna, Литванија
rodyklė
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė